Aanvang: 16:00
Einde: 19:00
Locatie: Theatercafé De Aardappelbeurs
Voor de tweede keer dit jaar komt Jessica van Noord over de Afsluitdijk naar het gezellige Theatercafé De Aardappelbeurs in Sint Jacobiparochie. Samen met Suzanne Groot gaat ze op zondag 22 december de kerstdagen vrolijk inluiden onder de titel: Snertkerstfeest. Het gaat een middag worden met vrolijke meezingzang. Of, zoals Jessica het omschrijft: “Dit kerstgebeuren is er vooral om u op te fleuren. Voor zewel gelovigen als onglovigen, met een lach en een traan, mooi, muzikaal, ontroerend, traditioneel maar ook orgineel en grappig. Trek gerust uw foute kesrsttrui aan en komt allen tezamen”.
Ondanks het feit dat Hans Hoitsma zwaar gedupeerd is door de inbraak waarbij dure regelapparatuur is gestolen, zal hij er vast weer in slagen om Jessica en Suzanne in een sfeervolle ambiance hun optreden te laten verzorgen.
Kaarten kunt u bestellen op werkdagen van 16.00 tot 19.00 uur op telefoon 06-13780424. Het begint om 16.00 uur. De prijs is inclusief snert, spek en roggebrood.