Met het einde van de zomer in zicht stoomt de Nije Skalm zich klaar voor een warm en gevarieerd najaarsprogramma. Van aangrijpende filmhuisfilms tot een muzikaal eerbetoon én een bijzondere avond met een Friese regisseur: de Nije Skalm bruist als vanouds!
Kick-off met film ‘I Swear’
Op donderdag 17 september trapt het Filmhuis het seizoen af met de film I Swear.
Deze meeslepende film vertelt het waargebeurde, inspirerende verhaal van John Davidson en zijn leven met Tourette. Een film vol humor, veerkracht en vriendschap. Kafée open om 19.30 uur en de film begint om 20.00 uur. Entree is 10,-
Eerbetoon aan Neil Young
Muziekliefhebbers kunnen op vrijdag 25 september hun hart ophalen. Die avond brengt het ervaren muzikale duo Jos Harteveld en Peter Krako een sfeervol eerbetoon aan Neil Youngs legendarische album Harvest uit 1972. Tijdloze klassiekers als Heart of Gold en Old Man komen voorbij. Aanvang is om 20.00 uur. Entree is ⇔ 15,- inclusief koffie/thee.
Friese filmavond met ontmoeting regisseur
Een absolute aanrader later in het najaar is de vertoning van de Friese speelfilm Lulk op maandag 26 oktober. Dit spannende én humoristische misdaaddrama draait om een wanhopige scheepswerfwerker. Extra bijzonder: regisseur Janko Krist (woonachtig in St. Annaparochie) is deze avond persoonlijk aanwezig! Hij geeft een toelichting vooraf en gaat na afloop graag met de zaal in gesprek.
Kafée open om 19.30 uur en de film begint om 20.00 uur. Entree is ⇔ 10,-
Kaarten reserveren
Iedereen is van harte welkom om mee te genieten van een sfeervol najaar! Kaarten zijn vooraf eenvoudig te bestellen via de website www.nijeskalm.nl of te verkrijgen aan de balie van de Nije Skalm