Sport

Judoka's IJpma en Bonnema winnen prijs op NK Teams

Tijdens de jaarlijkse Nederlandse Kampioenschappen Teams -15 jaar en -18 jaar wisten de Judoka's van team Akkermans, samen met de bevriende judoka's uit Groningen, onder de naam Judo Team Groningen,  een 2e, 3e en 5e plaats te behalen op de NK Teams.

Zilver was er voor het jongens team -15. Het jongensteam  kwam zaterdag op de mat in actie en wist hier heel knap het zilver te bemachtigen! 3 winstpartijen bracht hen in de finale en die werd helaas verloren. Tiemen Bonnema (Britsum) had een mooie bijdrage aan de winst van dit team.

Op de 2e dag van de Nederlandse Team Kampioenschappen heeft het damesteam -18 het brons gewonnen! In dit team leverde Tamara Bonnema (Britsum) haar bijdrage aan de winst. Naast het dames team kwamen er ook nog 2 herenteams -18 jaar in actie. Jelte IJpma (Britsum) draaide zelf een prima toernooi, echter won zijn team geen prijs.