Ondernemend
11-jarige Brecht opent mini-boekwinkel: Brecht’s Boekehúske
Op zaterdag 1 november opent Brcht uit Berltsum haar eigen mini-boekwinkel 'Brecht's Boekehúske' in Nochris2.0 in Sint Annaparochie. Met Brecht’s Boekehúske laat Brecht zien dat een droom, hoe jong je ook bent, werkelijkheid kan worden met lef, liefde voor boeken en een flinke dosis doorzettingsvermogen.
Berltsum / St.-Annaparochie – Terwijl de meeste kinderen van haar leeftijd dromen over later, zet de 11-jarige Friese Brecht haar droom nú al om in werkelijkheid. Vanaf het moment dat ze kon schrijven wist Brecht één ding zeker: ze wil kinderboekenschrijfster worden. Al jaren schrijft ze verhalen voor thuisgebruik en vult ze haar fantasiewereld aan met zelfgemaakte knuffels van haar hoofdpersonages – creatief, lief en vol verbeelding.
Maar daar blijft het niet bij. Want naast het schrijven is ze ook groot liefhebber van boekenwinkels. Haar grootste wens? Een eigen boekenwinkel. En die gaat nu uitkomen.
Vanaf 1 november opent Brecht haar eigen mini-boekenwinkel: Brecht’s Boekehúske.
De winkel krijgt een plek binnen de winkel van haar ouders, Nochris2.0, in St.-Annaparochie. In haar knusse boekwinkeltje verkoopt Brecht uitsluitend nieuwe boeken in het Fries, Bildts én Nederlands.
Wat Brecht extra bijzonder maakt: ze heeft zélf contact gelegd met uitgevers en groothandels, verzorgt de inkoop en kiest de titels uit die zij mooi, spannend of ontroerend vindt – boeken die haar als klein meisje raakten én die haar nu inspireren.
Laatst geplaatst
Agenda
- 
        Vr 31 oktober
- 
        Za 1 november
- 
        Zo 2 november
- 
        Ma 3 november
- 
        Di 4 november
- 
        Wo 5 november
- 
        Do 6 november
 
               
         
         
         
         
        