Algemeen

Prijswinnaars rebuswedstrijd fotoclub 8-88

Met een feestelijke prijsuitreiking is de winkeliersfotoactie in Stiens tot een mooi einde gekomen. De actie, georganiseerd door fotoclub 8-88 ter ere van hun 60-jarig jubileum, bestond uit een speelse rebuswedstrijd waarbij deelnemers letters moesten verzamelen op foto’s in etalages van deelnemende winkels. 

Deze letters vormden samen de slagzin: “Focus op de winkeliers van Stiens.”

Uit alle correcte inzendingen zijn drie winnaars gekozen. Zij ontvingen op vrijdag 27 juni hun prijs uit handen van fotoclubvoorzitter Nico Tulner in de Nije Skalm. Op de foto bij dit artikel poseren de trotse winnaars:

1e prijs: Annie Terpstra (midden)

2e prijs: Arinthe Vos (rechts)

3e prijs: Sylke Hoekstra (links)

Onder het genot van koffie, ranja en een stukje oranjekoek werden de prijzen uitgereikt. Daarna volgde nog een vrolijk fotomoment in de winkelstraat van Stiens.

Een leuk detail: de drie prijswinnaars vertegenwoordigen samen verschillende generaties – precies passend bij de naam en het karakter van fotoclub 8-88, waar jong en oud elkaar in fotografie ontmoeten